Hi Lyle, this is tricky because the system SHOWS one thing but the numbers tell a different story. One way to get to the root of the cost is to change the per unit to 100 (or 10 or 1000… whatever you want to see completely baked out) or, as you suggested, use whole numbers to calculate.
Please note:
This action will also remove this member from your connections and send a report to the site admin.
Please allow a few minutes for this process to complete.
Report
You have already reported this .
Welcome to our new site!
Here you will find a wealth of information created for people that are on a mission to redefine business models with cloud techinologies, AI, automation, low code / no code applications, data, security & more to compete in the Acceleration Economy!